18 komentarzy do “Ruch Narodowy czy syjonistyczny?

 1. Piotrek

  ruch narodowy nic nie znaczy.Na spotkania zapraszają ludzi związanych z pzpr oraz są ulegli Rosji.Ich liderzy to marionetki które bawią się w polityka i tylko bawią bo są na marginesie błędu statystycznego.Chciaż palikot również był a pijene polactwo na niego głosowało.polactwo nie mylić z Polakami.

 2. Bruno

  dał do zrozumienia ze islam i zydzi to jedna rasa semicka ale to juz nie dla was ,wy jesteście na innym etapie

  1. Wojwit

   Na etapie czytania ze zrozumieniem.
   „(…) Nie możemy więc zamykać oczu na to, po czyjej stronie jest racja w tym konflikcie. Tą stroną jest Izrael”
   Jeśli te dwa zdania są zbyt trudne do zrozumienia dla ciebie, to trudno. Ale jednak trochę przykro…

 3. qwerty

  „Człowiek może być prawdziwie wolny jedynie w ramach wspólnoty,” . „Zadbamy o bezpieczeństwo socjalne Polaków„ Podobne brednie głoszą, a nawet zawarli w swojej deklaracji ideowej członkowie ruchu narodowego. Każdy ruch narodowy z założenia będzie kolektywistyczny czyli antywolnościowy i komunizujący. Za PRLu też istniał ruch narodowy w postaci PAXu, tudzież moczarowców. Naród to fikcyjny twór wymyślony by zniewalać i wykorzystywać naiwnych matołów potrzebujących wspólnoty.

 4. antyżyd

  ..no prosze…robaczek narodowy innym się okazuje…Winnicki zapewne też z tego samego gatunku robaczków narodowych….wniosek taki, że nikomu wierzyć nie można

 5. Tomasz

  FOLLOW THE MONEY.

  Kundle typu Winnicki czy Zawisza są na garnuszku Fundacji Batorego i podobnych żydowskich „filantropów”.

  Żydzi już lata temu uznali że należy przejąć ruchy narodowe i wcisnąć ludziom braterstwo z bratnim Izraelem otoczonym przez islamskich barbarzyńców. To oczywiście bzdury ale ci ludzie robią to za pieniądze.

 6. huntdar

  Rozwiązanie jest. Samoorganizacja oddolna. Grupy nazywają to władzą bezpośrednią, gdzie decyzje podejmowane są na poziomie lokalnym, wtedy jest eliminowane zagrożenie takie jak teraz, że jedna osoba w postaci tusco potrafi sprzedac i caly narod, a niezawisle sady, policja, wojsko majace sluzyc obronie krajowi i JEGO LUDZIOM dzialaja przeciw nim w obronie intersow cudzoziemcow, przeciez to absurd.
  Pomysl pochodzi z wiedzy i doswiadczen naszych przodków Słowian idea byl ustroj na „wybieraj dziesiataka”, ludzie z wiekszm doswiadczeniem dostoswali to do naszych warunkow: mniej wiecej wyglada to tak:
  „Moim zdaniem, należy zrezygnować z dotychczasowego systemu zarządzania krajem, za pomocą nieudolnych partii politycznych, które przez prawie 30 lat nie były w stanie doprowadzić, do tego aby tworzone prawo nie działało na szkodę obywateli i Polski oraz nie naruszało Konstytucji RP. Zaznaczyć też trzeba, że gorzej już być nie może, bo Naród działając na swoją korzyść, nie będzie łasy na łapówki, tak jak czynią, często jednostki reprezentujące Nas oraz nie da się go zastraszyć i szantażować, tak jak jest to możliwe do wykonania na indywidualnych osobach.
  Uważam, że dla zgodności z art. 2, 32 i 40 Konstytucji RP, w Polsce powinno być 25 województw po około 1 500 000 osób, po to, by każde z nich miało takie same prawa i tyle samo głosów w podejmowaniu decyzji odnośnie ochrony i rozwoju Kraju.
  Moim zdaniem, w każdym województwie, Grupa Gmina (GG) – składająca się z 10 Grup Rodzinnych (GR – to 5 członków rodziny dający pełnomocnictwo jednej osobie do ich reprezentowania w dalszej władzy bezpośredniej), Grupa Powiatowa (GP) – składająca się z 10 GG oraz Grupa Wojewódzka (GW) – składająca się z 20 GP, powinna przejąć obowiązki zlikwidowanych Ministerstw i Senatu, a do Rządu Krajowego (RK) powinno być wybranych po 10 osób z GW. Rząd Krajowy powinien sprawować władzę nad Wojskiem oraz decydować o wspólnych inwestycjach krajowych i światowych, jak też prowadzić kontrolę nad sądami i urzędami, w kwestii rozpatrywania skarg wniosków i petycji. Taki system zarządzania krajem, pozwoli na pozyskanie ogromnej ilości czasu i pieniędzy. Dzisiaj Nasi przedstawiciele, konsumują i jedno i drugie, tylko na własne potrzeby. Oczywiście jest to tylko część moich propozycji zmian, nad którymi zapraszam do dyskusji.”
  Tutaj wiecej w artykulach na stronie: http://www.facebook.com/pages/Wsp%C3%B3lna-reforma/122933541218155?fref=ts

  W kwestii wyjaśnień, co do tworzenia poszczególnych grup, to: z pięcioosobowej grupy, np. rodziny, jedna z tych osób, dostanie pisemne pełnomocnictwo, do reprezentowania pozostałych we władzy bezpośredniej (WB). Pełnomocnictwo, powinno być na jednej kartce, ważne przez dwa lata. 10 osób, które będą posiadać , takie pełnomocnictwa, łączą się w Grupę Lokalną (w miastach) lub Grupa Gminna na terenach mniejszych gmin. Nazewnictwo jest mało istotne, ważne jest utworzenie grupy. Następnie z GL, czyli z 10 przedstawicieli GR, wybierana jest jedna osoba, której pozostałe 9 osób udzieli, również pisemnego pełnomocnictwa do reprezentowania ich w Grupie Powiatowej GP i jej zadaniem, będzie uczestniczenie w tworzeniu GP, czyli odszukanie przedstawicieli GL ze swojego terenu. I tak dalej, aż powstanie na terenie danego województwa kilkadziesiąt lub około 150 GW, w zależności od jego wielkości. Dlatego uważam, że słusznym posunięciem byłoby, aby po utworzeniu około 1600 GW, na terenie całego kraju, czyli jak już byłoby ponad 15 000 000 uczestników WB, zacząć dzielić Polskę na 25 województw po około 1 500 000 mieszkańców, by każde województwo miało po tyle samo swoich przedstawicieli w Rządzie Krajowym (RK)
  Aby ludzie się nie pogubili oraz nie szukali się po domach tworząc Grupy, zaproponowano, na początku, cotygodniowe spotkania na boiskach osiedlowych, by tam łączyły się grupy wyznaczając swoich przedstawicieli oraz dyskutowali o tym, co można by było zrobić lepiej podczas organizowania się. Wówczas drogą e-mail można wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami oraz na bieżąco korygować błędy.
  Ja widzę, to tak: 5 osób = 1GR;
  10 GR x 5 osób = 50 osób = 1 GL
  10 GL x 50 osób = 500 osób = 1 GP
  20 GP x 500 osób = 10 000 osób = 1 GW
  1 500 000 osób : 10 000 osób = 150 GW max w jednym województwie, z których wybieranych jest 10 osób do RK.dlaczego od 5 osób a nie od 10, otóż po to, aby zachęcić jak najwięcej ludzi do działania. Załóżmy, że zaczęlibyśmy od dziesiątek i mogłoby się okazać, że rodziny się nie dogadają bo każdy chciałby być przedstawicielem, a 5 osób, zawsze łatwiej skrzyknąć, tym bardziej, że często w jednym mieszkaniu jest już warunek spełniony. Grupy starałem się tak tworzyć, aby 10 przedstawicieli GR, po utworzeniu GL, mogli się spotykać u siebie w mieszkaniach, lub innych instytucjach publicznych, by mogli dyskutować oraz głosować nad różnymi tematami, bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów na dojazdy. Natomiast GP i GW, będą miały do dyspozycji urzędy, gdzie można pomieścić znacznie większą grupę dyskutantów…”

 7. huntdar

  RN to przebierańcy. Takiego typu grupy tworzone są , żeby rozproszyć energie ludzką lub nakierować ją aby przestrzeliła swój cel obok, czyli władza walczy o swój byt.
  Jednak jak to mówią “Polak potrafi” korzystając z wiedzy naszych przodków jest rozwiązanie : tzw “władza bezpośrednia”- czyli organizacja oddolna ludzi – samoorganizacja. Ideą jest ustrój rodowo plemienny. Dlaczego? Bo rodzina to podstawa.Silna rodzina to silne plemie silne plemie to silny rod silny rod to silna wioska silna wioska to silny region silny region to silne wojewodztwo silne wojewodztwo to silny narod to silny kraj. Nie potrzeba nam partii i innych zdradzieckich ugrupowań, a za to potrzeba nam solidarności między nami abyśmy byli jak jedna ławica ryb. Taką ławice ciężko zaatakować i rozwalić.
  https://www.facebook.com/groups/143359912526263/
  https://www.facebook.com/groups/385030794951428/
  https://www.facebook.com/groups/422927474480834/
  https://www.facebook.com/pages/Wsp%C3%B3lna-reforma/122933541218155?fref=ts

 8. Berserkr

  Czy jest w Polsce jakiś ruch jakaś organizacja która jest na prawde Polska i która może jeszcze wywalczyć lub chociaż powalczyć o to aby Polska był wolnym niezależnym i silnym państwem?

 9. wladyslawslawa

  zawisza zbieraj jak najwieksza liczbe ludzi, patrioci sa wysoce nie na reke dla wladzy, a potem zrobimy mu to co zrobili dla solidarnosci, przejecie ruchu narodowego nie powinno byc jakos szczegolnie trudne :))

 10. antyżyd

  ..Samoorganizacja oddolna jak to kolega określił…musi powstać ruch całkowicie czyściutki jak kryształek, czyli od samego gruntu…nieskażony polityką, układami. twór zupełnie nowiutki złożony tylko z uczciwych ludzi, patriotów…Te obecne ruchy nie są wiarygodne wcale..być może istnieją te pomniejsze, mniej znaczące, mniej znane, które być może mają właścowe intęcje i być może je należy wspierać i zwiększać ich znaczenie i siłę….Jednak to być muszą koniecznie polskie i uczciwe ruchy….szerokie grono jest też głośnych komentatorów…głośnych objaśniaczy polityki i sytuacji Polski obecnej pokroju Ziemkiewicza, Brauna, Wolniewicza, Michalkiewicza, Nowaka i wielu innych…cóż, ciekawe jaką rolę oni spełniają w tym całym szambie żydowskim w Polsce?…Czy, aby są neutralni?….Ufać należy z rozsądnym umiarem, lub nikomu nie ufać do końca..pozdrawiam…..Ten portal uwielbia wtyczki:…ale tylko Faceboooooookowe..:)…innych już niebardzo…Panowie Administratorzy, dlaczego tak jest, że lubicie i kierujecie do pejsatego Pejsboka?….niedobrze

  1. Marysia

   @Antyzyd.Ruch narodowy jest potrzebny roznej masci politycznym graczom do odnowy jakiegos wyimaginowanego ” faszyzmu”, ktory nie istnieje a na ktorego istnieniu zalezy penej pejsatej grupie,ktora chce nurty narodowe przeciwstawic quasi-internacjonalistycznej lewicy, aby wzajemnym zwalczaniem sie dzielic spojne spoleczenstwa.Ruch narodowy ma byc wylacznie ” chlopcem do bicia ” dla roznych srodowisk politykierow, ktorzy oplacani przez kapitaly rozgrywaja i dziela spoleczenstwa na polu ideologicznym.Bez istnienia ruchu o zabarwieniu narodowym nie jest mozliwy do realizacji plan walki z wyimaginowanym ” faszyzmem” w programie tworzenia wyimaginowanego ” antysemityzmu”,na ktorego stworzeniu wielu zalezy.Pejsbukowi wielu ludzi ufa.Mysle, ze publikowanie roznych pejsbukowych animacji stwarza okazje do demaskowania manipulatorow jak wspomniany wyzej Duke, ktory przez wielu traktowany jest jak wyrocznia.W ten sposob wielu ufajacych ma okazje przyjrzec sie tym watpliwym autorytetom.Czesto patrze na pejsbuk, zeby zobaczyc,jakie tez ludziska maja autorytety.Czasami wlos sie jezy na glowie z powodu wyborow , ktorych dokonuja uzytkownicy.Nalezy umiejetnie wykorzystac bylo nie bylo te skarbnice wiedzy takze o tzw. lemingach, aby lepiej do nich dotrzec.

 11. antyżyd

  …..pejsbuk to raczej mierne zrodło…poniekąd jednak wiem w czym rzecz odnośnie niego…nieważne, bo i tak będzie on promowany i polecany tu…A co tyczy ruchów i ich wykorzystywania przez pewne środowiska, to to widać gołym okiem i mikroskopu używać nie trzeba…To samo dzieje się na Wiejskiej w Warszawie…Ogół partii tam zasiadających to nie inacze, jak jedna wielka orkiestra dmuchająca nie w instrumenty dęte, a dmuchająca nas Polaków w dupska biedne i poczciwe…To schemat działania jedyny i skuteczny nie tylko w Polsce, ale i w innych krajach, gdzie żydostwo przejeło w nich stery…Teatrzych lalek i pajacyków zwanych poważnymi politykami, ale bez twarzy i nazwisk prawdziwych…szumowiny i szelny ukrywające się od wieków…pasożyty na organizmie polskim..zakały i gnoje…to tyle, bo zaciąłem się w pisaniu…cdn….

Możliwość komentowania jest wyłączona.