Protest przeciwko rytualnemu zabijaniu zwierząt

Zbieramy się 12.06.(środa) o godz.13.00 w Warszawie pod gmachem Ministerstwa Rolnictwa ul.Wspólna 30, aby zaprotestować przeciwko legalizacji uboju rytualnego. Chcemy, aby nasz marsz był Wielkim Sprzeciwem polskiego społeczeństwa wobec znęcania się nad zwierzętami, jakim jest zabijanie na żywca bez wcześniejszego ogłuszania!

Dajmy wyraźny sygnał politykom, ze partykularne interesy kilkunastu właścicieli rzeźni nie mogą być ważniejsze od cierpienia setek tysięcy zwierząt uśmiercanych w tak haniebny sposób!!!

Więcej pod: http://otoz.pl

a

2 komentarze do “Protest przeciwko rytualnemu zabijaniu zwierząt

 1. nieustraszona

  Obejrzalam raz filmik z uboju rytualnego zwierzat …i to juz mi wystarczylo , zeby pojac znaczenie slowa „koszerne” mieso.

  Pewnego razu na dyzurze wystawialam akt zgonu dla kobiety „leczonej” chemioterapia i od tego momentu jestem pewna , ze nie tylko zwierzeta sa zabijane rytualnie wedlug „koszernych” wskazowek lecz rowniez goje i to codziennie , w „sieci” „sluzby zdrowia” , gdzie goje najpierw krwawia gotowka , zeby byc dobitym w powolnym i bolesnym konaniu spowodowanym truciznami, skalpelem i promieniowaniem jak na grillu.

  Pewien „fachowiec” grillowania na zywca promieniuje swoja „wiedza” z Gliwic na cala Polske wysylana na Golgote i to z wczesniejszej Kliniki Polozniczej !

  Przypadek ? Kara boska?

  „Ale może być i tak, że jest to tak złożona choroba, coś w rodzaju skarania boskiego, które służy do równoważenia ludzkiej populacji. „-
  straszace slowa „profesora” jak z ambony koscielnej z propagandowych straszakow naklaniajacych do lapanek „profilaktycznych” :

  http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/700515,prof-maciejewski-leczenie-raka-to-przejscie-przez-golgote,id,t.html#czytaj_dalej

  Kolejna forma mordu rytualnego sa „transplantacje” czyli doslownie patroszenie organow zywych jeszcze dawcow i tu tylko z ta roznica w porownaniu ze zwierzetami , ze robia to tez koszerni rzeznicy w bialych kitlach pod „narkoza” wyprobowana wczesniej na zwierzetach laboratoryjnych dla „dobra” czlowieka .

  Ludzie ! Zatrzymajcie te satanistyczne morderstwa na zwierzetach czworo- i „dwunoznych” przeprowadzane przez najbardziej niebezpiecznego „raka” swiata ,jakim sa faszystowskie korporacje !!!

 2. Lily

  Po czym poznac psychopatow,po ich okrucienstwie wobec istot zyjacych. To sa po prostu potwory,ktorzy nic nie maja doczynienia z czlowieczenstwem.

Możliwość komentowania jest wyłączona.