Wcielone biesy

Źródło: http://www.rusimperia.info/catalog/2271.html

Data publikacji: 24.09.2012

Tłum. RX

Czym są P…Riot? To tylko żydo-rasistowskie śmieci! Chcesz dowodów? Kliknij na ten obrazek

Chłodnego lata 2012 roku w Rosji po raz kolejny przebudziły się biesowskie siły, które rządzą w niej już od wielu lat. Główny cios wymierzyły one w lutym w Soborze Chrystusa Zbawiciela. Na stopniach solea (podejście do ołtarza) pięć zezwierzęconych dziewczyn z feministycznej grupy „Pussy Riot” dokonały czynu nazwanego przez nie „punkową modlitwą”, z refrenem „Bogurodzico, przegoń Putina”. Dla kogoś ta akcja była tylko zwykłym chuligaństwem za które karą była grzywna i 15 dni aresztu. A mało to w stolicy lekkomyślnej młodzieży?! Jednakże akcja była przeprowadzona nie na estradzie ale w przestrzeni sakralnej chrześcijańskiej świątyni. Wyjaśnia to wzburzoną reakcję nie tylko prawosławnych wiernych ale i wszystkich komu drogie jest pojęcie sacrum (patrz powyżej-ilustracja z katolickiego portalu www.holywar.org). Od razu zrodziły się pytania o zakulisowych inspiratorów.

Dlaczego przyniosły ze sobą aparaturę nagłaśniającą i wszystko było przygotowane do filmowania? Z jakiego powodu zachowywały się tak arogancko podczas swego bluźnierczego „występu”? Dlaczego bluźnierczynie wybrały właśnie Sobór Chrystusa Zbawiciela a nie inną stołeczną cerkiew? Dlaczego tak zarozumiale zachowywały się podczas procesu sądowego?

Wniosek sam się narzuca. Akcję wcześniej zaplanowano jako publiczne przedsięwzięcie i zaplanowali ją, najprawdopodobniej, ludzie posiadający dalekosiężne plany (redakcja StSy nie musi się domyślać sprawców bo zna ewangeliczne „po owocach ich poznacie”). Potwierdza to kolejna, nieprawdopodobnie głośna afera, nagłośniona przez wszystkie żydo-liberalne media, najpierw w Rosji a następnie za granicą. Afera ta przyjęła obsesyjno-nachalny charakter i momentami przypominała napady ostrej histerii ( na przykład strona „kredo.ru” i programy radiowe „Echo Moskwy”). Wykazała ona wyraźnie polityczny cel bezczelnego przedsięwzięcia, przede wszystkim zdyskredytowania Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej. Na niej to, w imię samoobrony, w coraz większym stopniu próbuje opierać się putinowski reżim jako na konstruktywnej sile i autorytecie narodowym, sile zdolnej do odrodzenia i wzmocnienia rosyjskiej narodowej tożsamości i rosyjskiego światopoglądu.

Oszczercza kampania rozpoczęła się w latach 90-tych XX wieku (romans inteligencji z prawosławiem zakończył się dość szybko) ale wtedy krytyką zajmowały się skrajnie lewicowe elementy. Dzisiaj ta krytyka stała się niemal powszechna i bezlitosna. Wydano główny rozkaz: „Cały ogień na Cerkiew!”. Historia z „Pussy Riot” jest tylko stymulujący pretekstem i bodźcem dla zajadłych wrogów Chrystusa. Przed tą historią celem krytyki (nierzadko sprawiedliwej) była biznesowa działalność cerkiewnej administracji oraz chciwość i łapczywość poszczególnych duchownych. Uwypuklano oczywiste, negatywne zjawiska, takie jak „drogie samochody zagraniczne”, mieszkanie patriarchy, jego drogi zegarek, itp., które wskazywały na procesy zeświecczenia zachodzące w Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej, rzeczywiście, godne nagany i napiętnowania. Należy jednakże przypomnieć, że podobne zjawiska w Cerkwi zawsze miały miejsce… Prócz tego nie należy zapominać, że większość duchowieństwa parafialnego, teraz jak i wcześniej, żyje całkiem skromnie a na wsi czasem bardzo, bardzo biednie. Spuszczona ze smyczy, antycerkiewna, pijarowa kampania, bardzo przypomina żydobolszewickie lata z ich rozpasaną propagandą, opowieściami o chciwych, pożądliwych popach i niemoralnych biskupach. Ale wtedy tę propagandę pobudzała sama żydobolszewicka władza, była ta propaganda częścią polityki państwowej a w naszych czasach władza formalnie stoi po stronie Cerkwi i respektuje jej interesy. Jednak Federacja Rosyjska to państwo świeckie, to znaczy formalnie religijnie obojętne, ale w istocie, potajemnie wrogie prawosławiu. Takie państwo, jak pokazała historia, nigdy nie może służyć wierzącym solidną ochroną i obroną. Polityka cerkiewna charakteryzuje się wyłącznie koniunkturalnymi planami i zmienia się czasami dość nagle i szybko. Prawdziwa harmonia pomiędzy Cerkwią a państwem może istnieć jedynie w monarchii prawosławnej. Wściekłe opętanie, towarzyszące „Pussy Riot”, wykazało z całą wyrazistością, że niszczyciele Rosji wymierzyli główny cios w duchowe fundamenty życia rosyjskiego, posługując się jak bronią, tak jak wcześniej, liberalną inteligencją prowadzoną przez jej żydowskich przywódców.

Niestety, reakcja Prawosławia na to szatańskie opętanie, wygląda chaotycznie i jest niezrównoważona chociaż doświadczenie historyczne podsuwa skuteczne i adekwatne kontr-przedsięwzięcia, które niestety są częściowo zapomniane. W dzisiejszych okolicznościach najważniejsze jest zachowanie duchowej trzeźwości, wytrwałości i ducha walki. A nie takie już przeżyliśmy wrogie ataki…

„Gdy mocarz zbrojny strzeże dworu swego, w pokoju jest to, co posiada”

(Ewangelia wg Świętego Łukasza 11:21)

*********************

Zobacz także:

Kabalistyczna satanistka Madonna „modli” się za Pussy Riot

5 komentarzy do “Wcielone biesy

 1. Admin

  Dobry, wartościowy materiał o PR dostarczył także Rafał Jędrasik, dokopując się do iście „szokującej i obrzydliwej ciekawostki”:

  Osoby małoletnie proszę o natychmiastowe odejście od komputerów gdyż będzie mowa o więźniach sumienia .

  Więźniowie sumienia -właśnie taki status przyznała grupie Pussy Riot organizacja Amnesty International kompromitując się tym samym ostatecznie albowiem sama grupa Pussy Riot skutecznie kompromituje się sama.O grupie stało się głośno w związku z jej “słynnym” występem w Katedrze Chrystusa Zbawiciela dlatego “niewtajemniczony” może odnieść wrażenie że społeczne oburzenie które było efektem tego zdarzenia łatwo kwalifikuje się jako typowe oburzenia świętoszków.Prawda jest ździebko inna.Zarówno sama grupa jak i jej poszczególne członkinie zasłynęły znacznie wcześniej.Kilka lat temu jedna z aktywistek grupy stała się autorką,wykonawczynią i bohaterką akcji w supermarkecie.Akcja miała ponoć jakąś wymowę artystyczną ale dokładnie nie wiem jaką.Kadry z tej akcji są elementem programu publicystycznego (innych nie udał mi się znaleźć) więc ze względów obyczajowych są celowo “zamazane”,dlatego opowiem co dzieje się na tym kilkunastosekundowym ujęciu.Artystka-kontestatorka wchodzi do marketu,wybiera kurczaka,następnie zdejmuje majtki i wkłada go sobie w intymne miejsce

  Kilka dni po akcji w supermarkecie grupa Pussy Riot w całym składzie udaje się do muzeum biologi i tam w ramach innej akcji rozpoczyna seksualną orgię.(jedna z więźniarek sumienia jak łatwo zauważyć jest w zaawansowanej ciąży)  (na tej stronie znajduje się “ruchomy” fragment akcji http://www.liveleak.com/view?i=a4d_1204458756 )

  Jednak akcja z kurczakiem i akcja w muzeum to nie było “to”,grupie potrzebna była “grubsza akcja”,wywołująca większe oburzenie i międzynarodowe medialne echo,dlatego decydują się na występ w cerkwi.Wybór cerkwi nie jest przypadkowy,Katedra Chrystusa Zbawiciela to miejsce symboliczne i wcale nie ze względów religijnych,a przynajmniej nie wyłącznie religijnych.To właśnie sceny burzenia tej cerkwi utrwalono na kadrach filmów mówiących o rewolucji bolszewickiej.

  Inne cerkwie bolszewicy rabowali i burzyli “po cichu” bez świadków,wyjątek zrobili dla moskiewskiej Katedry Chrystusa Zbawiciela. Zegnali tylu ludzi ilu się dało i na ich oczach wysadzili cerkiew.

  Napad Pussy Riot na ten obiekt przywołał ( i słusznie) najgorsze historyczne wspomnienia dlatego po za małą grupą białowstążkowej opozycji,oburzyli się wszyscy.I wierzący i ateiści i prawosławni i muzułmanie i gospodynie domowe i intelektualiści a nawet liberalni żydzi ateiści I

  Z polityczno-społecznego punktu widzenia występ grupy okazał się pożyteczny,(mimo etnicznych czy światopoglądowych różnic) zdołał zjednoczyć liczne grupy na tyle skutecznie że “po stronie” Pussy Riot zostali już tylko siły międzynarodowe czyli jak zwykle Niemcow,Kasparow i Nowalnyj

 2. Chutor1

  Kilkaset lat temu Joanna d’Arc prowadzac obrone Francji przed Anglia zostala schwytana i spalona, oficjalnie oskarzono ja o herezje.
  Ostatecznie wyrok ten zostal uniewazniony przez Watykan a sama Joanne d’ Arc ogloszono swieta!
  Roznica miedzy Joanna d’Arc i Pusi Riot jest w tym, ze Joanna d’Arc wolala o wypedzenie z Francji Anglikow a Pusi Riot wolaly o wypedzenie Putina.

  I wlasnie to jest sednem sprawy dotyczacym Rosjanek walczacych o wolnosc Rosji.

 3. slava

  Chutor1 :
  Kilkaset lat temu Joanna d’Arc prowadzac obrone Francji przed Anglia zostala schwytana i spalona, oficjalnie oskarzono ja o herezje.
  Ostatecznie wyrok ten zostal uniewazniony przez Watykan a sama Joanne d’ Arc ogloszono swieta!
  Roznica miedzy Joanna d’Arc i Pusi Riot jest w tym, ze Joanna d’Arc wolala o wypedzenie z Francji Anglikow a Pusi Riot wolaly o wypedzenie Putina.
  I wlasnie to jest sednem sprawy dotyczacym Rosjanek walczacych o wolnosc Rosji.

  Taaaak, w szczególności że poparcia udzieliła im „madonna”

 4. Prawda w oczy kole

  Fragment Listu masona Alberta Pike do Mazziniego :

  „Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

  W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

  Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

  Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy , formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

  To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie.”

Możliwość komentowania jest wyłączona.