Droga do Nowego Porządku Świata może iść przez bioterroryzm

Źródło: http://zmianynaziemi.pl

Nowy porządek świata, jaki wydaje się być celem, do którego dąży społeczność międzynarodowa może zostać osiągnięty różnymi środkami. Postępowanie totalitarnych postaw władzy odbywa się w sposób niezauważalny. Odbieranie wolności postępuję, ale proces ten jest dość powolny. Wśród metod jego przyspieszenia wymienia się coraz częściej dwie rzeczy: wojnę i wielką światową epidemię.

Bardzo łatwo można sobie wyobrazić drastyczne przeobrażenia naszych społeczeństw w momencie wystąpienia tak drastycznych zmian. Wojna wisi na włosku od dłuższego czasu, ale na szczęście nie w naszej części Europy. Tu gdzie żyjemy jak zwykle największym zagrożeniem pozostaje Rosja,  która idzie na konflikt z NATO, którego jesteśmy członkiem. Oczywiście w powietrzu wisi tez bomba smoleńska. Zaraz potem pod względem prawdopodobieństwa wystąpienia zagraża nam jakaś poważna epidemia.

Nie ma znaczenia czy będzie to bioterroryzm, za którym oficjalnie będą stali islamscy fundamentaliści czy wręcz przeciwnie jakieś wirusy nie są już szykowane przez wyspecjalizowane laboratoria liczące na sprzedaż swoich szczepionkowych antidotów. Z punktu widzenia wydajniejszej kontroli społeczeństwa epidemia wydaje się być najlepszym pomysłem. Po pierwsze władza będzie mogła od razu odizolować część populacji, która zaklasyfikowana zostanie, jako zagrożenie dla zdrowia społecznego. Może to być twórcze rozwinięcie stalinowskich „psychuszek”.

Po drugie w celu nie rozprzestrzenienia się epidemii zostaną wprowadzone nowe systemy ewidencjonowania ludności oparte o dane w z telefonii komórkowej i poprzez systemy zbliżeniowe we wnętrzach, które upowszechniają się aktualnie w bardzo szybkim tempie. Może to w tej chwili wyglądać tak jakby przygotowywana była infrastruktura pod takie rozwiązania.

Bioterroryzm może być jawny i ukryty. Istnieje wiele domysłów, że wirus HIV stanowi ważny element na drodze do depopulacji na Ziemi. Może to być zakamuflowana broń biologiczna, co zdaje się potwierdzać fakt, że w Afryce zakażenia są tak powszechne, że w niektórych krajach HIV posiada 80 procent całej populacji. Jednocześnie na czarnym lądzie zaczynają być znowu aktywne dawne kolonialne potęgi oraz Chiny, które budują w Afryce całe miasta stojące pusto. Pojawia się pytanie, dla kogo je budują, bo raczej nie dla ekstremalnie ubogich Afrykańczyków.

W Europie bioterroryzm jest trochę bardziej zakamuflowany, ale i na naszym kontynencie dochodzi do podejrzanych epidemii wirusowych, którym towarzyszy aktywna propaganda proszczepionkowa. Nawet, jeśli ludzie nie umierają masowo szkody, jakie mogły i prawdopodobnie wyrządziły trucizny podane im w tych szczepionkach mogą spowodować wiele problemów w przyszłości. Jednak akcje w stylu paniki z ptasią czy świńską grypą mogą się wkrótce okazać niewinnymi próbami wyłudzenia pieniędzy podatników, bo na scenę może wejść wirus,  który będzie powodował masowe zgony ludności. Taka sytuacja ekstremalna z pewnością będzie stanowić pokusę do pozbawienia nas resztek wolności.

RFID CHIP UNLEASHED ON USA UTAH NEWS!!!!! MAY 29 2012

Propaganda z łatwością wytłumaczy ludziom, że trzeba sobie wszczepić specjalny chip, który będzie miał pomóc w opanowaniu zarazy. Taka operacja ostatecznego przekształcenia społeczeństw w niewolnicze mogłaby się udać i dlatego stanowi wielkie zagrożenie. Wypuszczenie wirusa może wyglądać na przypadkowe, ale gdyby do tego doszło nie wolno nam wykluczać, że było to działanie celowe. Wtedy jednak będzie już za późno na działanie, bo Nowy Porządek Świata będzie już rzeczywistością.

5 komentarzy do “Droga do Nowego Porządku Świata może iść przez bioterroryzm

 1. nieustraszona

  „Po czym poznac „polityka” , ze klamie ? Ano po tym, ze porusza ustami !!!” i tak dlugo, jak ludziska „wierza” w rozne zastraszajace sciemy dotyczace ich zdrowia i zycia, to tak dlugo sami beda wpadac w lep klamliwej propagandy strachu, jak muchy w kuchni klejace sie do paska „ciekawie” pachnacej mazi …

  Czyzby ludzie byli glupsi od …much poddajac sie dobrowolnie (jeszcze) szczepieniom i zanoszac swoje dzieci pod wplywem paralizujacego STRACHU wywolanego kawalkiem papierku biurwokratow ?

  Zanim mafia bedzie chciala wprowadzic totalny bioterroryzm, to ulatwi sobie depopulacje ze stosowanym juz od dawna PSYCHOTERROREM za pomoca roznych niewidzialnych straszakow religijno – nalukowych , kiedy rzeczywistym niebezpieczenstwem sa masowo produkowane trucizny przez najwiekszego morderce Natury czyli przez mafie „farmaceutyczna”, a ktora to „niewidzialnie” jeszcze dla wiekszosci „wierzacych” codziennie reklamuje swoje „wyroby” w telawizji i pejsatej prasie !!!

  Ludziska kupuja nawet z wielka radoscia „nowoczesne zabawki rozrywkowe” do odbierania falszywej propagandy robionej dla „zdrowia” i „zycia” gojow w tym wspolczesnym olbrzymim obozie koncentracyjnym !!!

  Kazdy zastraszony czlowiek bojacy sie o wlasne zycie czy zycie swoich bliskich jak juz nie poleci zaszczepic sie sam, to go zmusza jakims pokreconym paragrafem na papierze do zaszczepienia sie , bo chodzi przeciez o „dobro” i „zdrowie” spoleczne .

  Ta pokretna retoryka „gadajacych” czy piszacych „obrazow” ze straszeniem i oglupianiem gojow wlasciwa jest tylko tej jednej i najbardziej groznej dla ludzi i swiata prawdziwej ZARAZIE PASOZYDA CZLEKOKSZTALTNEGO ukrywajacego sie pod roznymi kostiumami, a szczegolnie pod haselkiem „dobroczyncow” w obecnej „medycynie” oraz w srodowisku czlowieka .Trzeba wrocic do nieskazonej schematami szlachetnej umyslowosci kazdego dziecka, zeby to zrozumiec i wolac glosno, ze pasozyd przebrany jako krol, jest nagi oraz bezsilny jesli ludzie przestana wierzyc w to co bredzi i zarazem przestana sie tych bredni bac wlaczajac sie do ogolnoswiatowego bojkotu pejsatej mafii ludobojczej :

 2. nieustraszona

  W przypadku czipow najpierw rozpoczeto ich testowanie jak zwykle na zwierzetach powolujac sie na uczucia wlascicieli psow i kotow w razie ich zaginiecia.

  Pozniej zachecano mlodziez na dyskotekach, co to tanczac i pijac moze sie swobodnie bawic i obyc bez trzymania portfela przy sobie… majac czipa wszczepionego na rece.

  „Uczniowe czarnoksieznika…” przechodza samych siebie, zeby diabel dalej mogl krecic bicze z gowna na wszystkich gojow i to za ich przyzwoleniem i za ich pieniadze.

  „Normalny” bandzior w bajkach hollywodzkich przyklada znienacka i najpierw upatrzonej ofierze maczuga w leb, zeby go moc spokojnie i bez swiadkow obrabowac.

  Wspolczesni „geniusze” mordow doskonalych najpierw wlewaja trucizne przez ucho ( jak u ojca Hamleta) , rabuja ich majatek, a pozniej dobijaja swoimi „genialnie zabojczymi”, bo „naukowymi” wynalazkami rzekomo zrobionymi dla ich „dobra” ciala czy spokoju duszy.

  Hamlet po zdemaskowaniu truciciela jego krolewskiego ojca zadawal sobie w zrozumialej depresji pytanie : ” Byc albo nie byc ….” i w obecnych czasach Ludzkosc musi sobie zadac tez podobne pytanie i spalic jak najszybciej wszelkie wynalazki z „plemienia zmijowego” oraz ich obrzezanych „czlonkow” oznaczyc czipami z calkowitym odizolowaniem od ludzi i Natury , bo inaczej o ile niedobitki ludzkie na krotko przezyja, to beda wygladac tak , jak te tylko Bogu ducha winne szczury :

  http://www.politaia.org/umwelt-und-gesundheit/monsanto-genmais-ratten-erkranken-schwer/

Możliwość komentowania jest wyłączona.