Grafika

Prowojenne żydowskie plakaty w metrze w Nowym Jorku wzywające do „ostatecznego rozwiązania” kwestii bliskowschodniej.

Napis: „W każdej wojnie między cywilizowanym człowiekiem a dzikusem, wspieraj cywilizowanego człowieka. Popieraj Izrael, pokonaj dżihad”.

6 komentarzy do “Grafika

 1. Polak

  Pozostaje tylko ustalić kto jest tym „człowiekiem cywilizowanym” a kto „dzikusem”.
  Izrael prowadzi blokadę getta palestyńskiego, 1,5 mln ludzi jest odciętych od świata w imię walki z „terroryzmem”. Na Zachodnim Brzegu Jordanu, prowadzą nielegalne osadnictwo, niszczą palestyńskie domy. Posiadają broń atomową poza wszelką kontrolą międzynarodową. Ignoorują wszelkie rezolucje ONZ. Czy to jest ta cywilizowana strona?

  Więc plakat zaprzecza sam sobie, z jednej strony namawiają do stawania po stronie „cywilizowanego” człowieka a z drugiej poparcie dla Izraela który niewiele ma wspólnego z cywilizacją? Coś tu nie gra.
  To tak jakby treść plakatu brzmiała „w każdej wojnie między dobrem a złem, wspieraj dobro. Popieraj bandytów, pokonaj dobro”.

 2. Polak

  Mam nadzieje że te „poprawki” co dał Jerzy są rzeczywiste bo nie wygląda to do końca realnie.Jakby ktoś tylko na komputerze dodał nowe elementy.

 3. Admin

  Dziękuję p. Jurku, zajmę się zdjęciami.

  Rozsądnie postąpili Amerykanie z tym ludobójczym żydowskim podżeganiem wojennym. Poza tym o jakiej cywilizacji śmią pisać Chazarowie, o czczeniu fallusa? Czy o tej skradzionej, hebrajskiej? Niech mi ktoś pokaże choć jedno judejskie dzieło sztuki, które zachowało się po dzień dzisiejszy i dorównywałoby cywilizacyjnie ówczesnym starożytnym pionierom (leżącym nad Huan He i Jangcy, przez Ganges i Indus, Eufrat oraz Tygrys, aż po Nil). Zarówno w pierwszym jak i drugim przypadku ludy te charakteryzował głęboki prymitywizm, czy wręcz barbarzyństwo owych czasów. Ich „osiągnięcia” nie są adekwatne do megalomanii, która jest ich obsesją. I w dzisiejszej Palestynie, którą tymczasowo okupują, ich bestialstwo, zdziczenie i kulturowe zdegenerowanie widać jak na dłoni.

 4. sfax

  Podobna kampania miala ruszyc od 1 pazdziernika w Niemczech.Na poczatku trzy landy a potem cale Niemcy mialy byc oklejone olbrzymimi plakatami wielkosci bilboardow przedstawiajacych mlodych muzulmanow jako potencjalnych terrorystow.Kampania nosi nazwe „VERMISST”,czyli ktos kogo nam brakuje ,za kim tesknimy.Pod czarni-bialym portretem znajduja sie napisy.Jeden z nich glosi na przyklad :”To jest nasz syn Ahmad. Brakuje nam go,tesknimy za nim , juz go nie poznajemy . Z każdym dniem staje się coraz bardziej radykalny”.Akcja zostala przesunieta w czasie tylko ze wzgledu na obecne zamieszanie w sprawie antyislamskiego filmu-paszkwilu.Pomimo wielu protestow przeciwko tej szczujacej przeciwko muzulmanom, akcji w samym Hamburgu zaplanowano rozklejenie 200 plakatow.Komus (wiadomo komu) bardzo zalezy aby doprowadzic do konfliktu lub terrorystycznego zamachu pod falszywa flaga,w ktorym jako winnych bedzie mozna natychmiast wskazac muzulmanow.

Możliwość komentowania jest wyłączona.