Benjamin Netanyahu podżega do wojny z Iranem na forum ONZ

Premier apartheidu Israhella Benjamin Netanyahu (Bibi) podczas 67 Zgromadzenia Ogólnego ONZ w siedzibie w Nowym Jorku dnia 27 września, zaprezentował na kartce papieru irańską zdolność do posiadania broni jądrowej:

2 komentarze do “Benjamin Netanyahu podżega do wojny z Iranem na forum ONZ

 1. nieustraszona

  Stary diabel ( szef mafii naftowo – farmaceutycznej ) probuje jeszcze starymi trikami rozpetac wieksza rozpierduche, zeby dalej terroryzowac swiat . W Niemczech ruch oporu namawia do bojkotu wszelkiego badziewia sprzedawanego przez pejsatych wraz z zaprzestaniem placenia haraczow podatkowych :

  „My, niżej podpisani, oświadczamy uroczyście, że nie wniesiemy dobrowolnie żadnych kwot należnych rządowi z tytułu podatku dochodowego. Niech rząd sięgnie do wszelkich środków, które sam uzna za legalne, my chętnie poniesiemy wszelkie następstwa. Zgodzimy się raczej, by rząd skonfiskował nasze ziemie, aniżeli mielibyśmy przez dobrowolne płacenie podatków przyczynić się do tego, aby rząd uznał naszą akcję za niesłuszną, a nasze poczucie godności własnej zostało narażone na szwank.

  Mahatma Gandhi ”

  Dochodzi do tego bojkot szmatlawcow, telawizji i przechodzenie na leczenie alternatywne…

  Wiedza to potega ! i dlatego wyjasniane sa sposoby pejsatych na „produkcje” pieniadza z niczego czyli narzucania lichwiarskich odsetek !

  Obecny system pieniadza bazuje na oszustwie i ponizszy film wyjasnia to w prosty sposob lacznie z alternatywnymi rozwiazaniami przy czym najwazniejsze jest w ogolnym zrozumieniu, ze wazniejsze jest byc niz miec…!!!

  Wersja jest po niemiecku, ale mam nadzieje ze bedzie wkrotce mozliwa do rozpowszechniania po polsku :

 2. aa

  wywolal tym swoim idiotycznym wystapieniem wstyd w Izraelu-jaki to duren jest premierem
  nawet rzeznik Obama nie raczyl sie spotkac z tym durniem ktory nic juz innego nie ma do powiedzenia oprocz szczucia na Iran a w miedzyczsie wszystko po jego rzadami sypie sie w gruzy. Nawet w Izraelu wojskowi i sam prezydent Peres smieja sie z tego durnia i nikt nie bieze pod uwage napasci na Iran ktora by byla samobojstwem dla kupki piachu wielkosci woj najmiejszego w Polsce. Sklerotyk Nataniahu-polski zydek-ma ciagle nadzeje ze wpakuje USA w kolejna przegrana z gory wojne ale- Bogu dzieki-wydaje sie ze juz maja takze tam dosc tych idiotyzmow a jego kumpel idiota Rommey chyba jest zbyt glupi nawet jak na USA aby wygrac wybory przeciwko mordercy Obamie. Tak ze Nataniahu moze sie szykowac na nowe zadanie-opowiadanie dzieciom bajek na dobranoc w podupadajacej-jak wszedzie w „demokracjach” tv publicznej-gdyz nawet tego w Izraelu jeszcze nie wymyslono

Możliwość komentowania jest wyłączona.