6 komentarzy do “Sobota w muzeum: syjo-nazi „pociechy”

 1. Ość

  Tak żydy wychowują i szkolą przyszłych bandytów, rasistów, szowinistów i faszystów. Tylko przykład z nich brać i w drugą stronę robić tak samo. Ich jest mniej więc wiadomo co ich czeka. Poza tym całe ich uzbrojenie jest za pieniądze zrabowane nie-żydom. Bo oni do roboty się nie nadają. Tylko do machlojek i złodziejstwa. Amerykanie nie-żydzi przeglądają też już na oczy. Budźcie się ludzie szybko i roz… tą bandę talmudyczną!!!

 2. Jerzy Ulicki-Rek

  Wspaniele ,ze umozliwiacie polskiemu odbiorcy dostep do tych materialow.
  Ja wrzucilem ten film wczoraj chyba ale tylko po angielsku teraz dzieki wspolpracy pomiedzy „polskimi bandytami’ bedzie i u nas po polsku.
  Sliczne dzieki.
  Jerzy

 3. Polak

  Wyobraźcie sobie że nasi dziadkowie i babcie 60-70 lat temu mieli doczynienia z tego typu ludźmi nacodzień. Ludzie ci krzyczeli śmierć Polsce i czekali tylko na sowieckie czołgi.
  Kiedy Sowieci pakowali do wagonów bydlecych Polaków podczas wywózek na Syberię na dworcach kolejowych zbierały się orkiestry żydowskie i prowokacyjnie przygrywały polskie tańce narodowe, tak było w okolicach Jedwabnego w latach 1939-41.
  Kiedy Sowieci zajeli Grodno, Żydzi krzyczeli do Polaków „…Chcieliście Polski bez Żydów? A macie Żydów bez Polski!….”
  Teraz wnukowie tych bandytów mieszkają w sporej liczbie w Palestynie i zachowują się tak samo, zupełnie identycznie ale są znacznie bardziej niebezpieczni bo uzbrojeni po zęby. Kiedyś bandy żydowskie biły Polaków w Białymstoku a teraz bandy żydowskie w Merkavach niszczą domy na Zachodnim Brzegu Jordanu. Historia się powtarza, podobne zdarzenia sprzed 70 lat powtarzają się znowu tyle że już w innym zakątku świata.
  Kiedyś mordowali Polaków w Nalibokach, Koniuchach, Brzostowicy Małej i wielu miejscach we wschodniej Polsce, a kilka lat później znowu wzieli się za mordowanie miejscowych tyle że w Palestynie, przyszedł czas na Deir Jassin, Lydda, Al-Dawayima, Qibya, Kafr Kasim, Sabra i Szatila..itd..itd. Świat za każdym razem milczy, nie stawia oporu więc historia będzie się powtarzać.
  To wszystko na Bliskm Wschodzie kiedyś wybuchnie, tak jak zburzony został „jidyszland” we wschodniej Polsce tak zostanie zburzony ich świat na Bliskm Wschodzie. Winą nie mozna cały czas obarczać miejscowych, czas spojrzeć na swoje zachowanie.
  Po Polsce, przyszedł czas na Palestynę, co będzie potem? Po ewentualnym „wybuchu” gdzie ten naród przeniese się i historia zacznie się od nowa? Aby tylko nie do nas 🙂

 4. Polak

  Można zauważyć że zachowanie Żydów względem miejscowych (Polaków, Palestyńczyków, Amerykanów, Rosjan itd…) zawsze sprawia że wszystko zmierza do jakiegoś punktu krytycznego. potem dochodzi do jakiegoś „wybuchu” a następnie już nic nie jest jak przedtem.
  Arabowie też w końcu wypracują sobie możliwości i sposoby by zakończyć ten cyrk w Palestynie. Taka sytuacja nie będzie trwać przez kolejny wiek. Państwa arabskie w końcu wejdą na taki poziom technologiczny że wyprodukują własne atomówki.
  Podobnie sprawa ma się w USA, tamtejsze społeczeństwo może przestać w końcu tolerować to co się dzieje na jego podwórku i dojdzie do jakiegoś „wybuchu”. Trudno sobie wyobrazić aby Amerykanie nagle chwycili za broń i zaczeli czystki etniczne w NYC ale wszystko jest możliwe.

  Wystarczy zacytować tutaj słowa Nixona z 1973 roku „…To smutne co spotkało Żydów w Hiszpanii i Niemczech ale spotka także tutaj w USA, jeśli ci ludzie nie zaczną się zachowywać…”
  To daje do myślenia że prezydent USA prywatnie wyciągał tak daleko idące wnioski na temat Żydów amerykańskich w latach 70-tych, chociaż jeszcze wtedy USA nie było tak uzależnione od Izraela. Nixon drwił sobie nawet że jeśli Sowieci wtrącą Żydów do komór gazowych to „…nie będzie to problemem Ameryki, lecz organizacji humanitarnych…”.

  Polecam taśmy Nixona, gdzieś na youtube są fragmenty, nazywał Żydów amerykańskich tchórzami bo uciekali do Kanady przed poborem do Wietnamu „….niezauważyłem zbyt wielu żydowskich nazwisk na listach poległych z Wietnamu….”.

Możliwość komentowania jest wyłączona.