E-book: „Religja żydów spółczesnych”

Do Biblioteki Narodowej trafiła nowa historyczna broszura z 1923 roku pt: „Religja żydów spółczesnych”. Mająca 76 stron praca ks. Józefa Kruszyńskiego do wglądu oraz do pobrania w formacie PDF w Bibliotece Narodowej.

Kliknij – Biblioteka Narodowa

Kliknij w obrazek aby powiększyć

5 komentarzy do “E-book: „Religja żydów spółczesnych”

 1. nieustraszona

  Poki co , to pani Basia odwaznie odwiedzila odbudowane za pieniadze gojow miejsce „kultu religijnego” starszych braci, co to jako „starsi” zawsze lepiej wiedza i „wierza” tylko w potege „zlotego cielca” :

  Ciekawe, czy pani Basia w kolejnej wizycie bedzie mogla stwierdzic istnienie „tradycyjnego” miejsca w kazdej synagodze do skladania ofiar z gojskich dzieci wedlug koszernej „sztuki” rzeznictwa stosowanej nadal przez „tradycyjnych” rzezakow- rabinow w rzezniach na terenach obozu Polin.

 2. Admin

  Nieustraszona:

  ” Teraz pieniądze na remont w ramach Programu Ścieżki Kulturowej Czterech Świątyń przyznało oprócz miasta i Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich RP także Ministerstwo Kultury ze środków unijnych. Na rewaloryzację wnętrza i elewacji świątyni oraz budowę wind dla niepełnosprawnych jest więc w sumie 2,5 mln euro.”

  http://www.jewish.org.pl/index.php/pl/wiadomopci-mainmenu-57/1834-wrocsaw-remont-synagogi-pod-biasym-bocianem.html

 3. nieustraszona

  Admin! Dzieki za uzupelnienie i jesli to mi jest obojetne jak jeszcze nazywa mafia jewropejskiego obozu pracy przeplyw i tak skradzionej bezprawnymi podatkami kasy na tzw. pejsata kulture, to widac, ze to jest „curva” anty- kultura z wielkim i kurewskim K od poczatku do …konca obrzezanych glowek „wybrancow” od przodkow handlarzy „wybiorczo” zajmujacego sie starymi szmatami sprzedawanymi jako „relikwie” lacznie ze starymi gwozdziami czy deskami z „krzyza”…

  Z takimi to „tradycjami” chca wciagnac do reszty w swoje szambo caly swiat i to , co jest „normalne” w tych zasyfialych lbach „rasowych” zlodziei, koszernych mordercow i bajkopisarzy „religijnych” narzucic jako „normalke” dla gojow i to nawet dla tych „bidnych” , bo niepelnosprawnych chyba najbardziej na zaslepionych propaganda „cywilizacyjnego sukcesu” umyslach :

Możliwość komentowania jest wyłączona.