Australijski rewizjonista ogłasza bankructwo

Źródło: http://autonom.pl/

Australijski rewizjonista Holocaustu, dr Fredrick Toben, ogłosił bakructwo po tym jak przegrał proces wytoczony mu przez działacza żydowskiego. Toben nie był w stanie pokryć roszczeń mającego wsparcie australisjkich organizacji żydowskich Jeremy’ego Jonesa, który żądał od niego 56 tysięcy dolarów.

Jones działał w imieniu Rady Naczelnej Australijskich Żydów. Pochodzący z Niemiec i mieszkający w Adelaidzie Toben zgłosił bankructwo w sądzie federalnym w poniedziałek. Ma 21 dni na apelację. Toben powiedział, że ogłoszenie bakructwa było wymogiem administracyjnym. Zapowiedział, że nie zrezygnuje z badań nad Holocaustem i prowadzenia swojego Adelaida Institute.

Dr Toben, podobnie jak wielu innych badaczy Holocaustu, był juz represjonowany przez środowiska żydowskie. W 2009 roku sąd zakazał mu publikacji w internecie (zarzucając „antysemityzm”). Toben nie dostosował się do nakazu sądu i spędził 3 miesiące w więzieniu. Po jego opuszczeniu został zobligowany do zapłacenia 56 tysięcy dolarów.

Toben powiedział o sobie, że nie jest „negacjonistą Holocaustu” a jedynie „kimś kto zadaje pytania”. Podobne sprawy dotykały na przestrzeni lat wielu historyków i badaczy, którzy zadawali pytania odnośnie liczby zabitych podczas Holocaustu i wyrażali sceptyczne opinie dotyczące oficjalnej wersji. Wielu z historyków zostało osadzonych w więzieniach, odmówiono im też dostępu do archiwalnych materiałów.

Przeciwko wielu historykom procesy o gigantyczne sumy wytaczały organizacje żydowskie. Jedną z bardziej znanych spraw o tzw. „negacjonizm” był proces jaki wytoczył amerykańskiej pisarce Doborah Lipstadt brytyjski historyk David Irving. Proces zakończył się wygraną Lipstadt, która pozwana została za fałszowanie tez stawianych przez Irvinga. Duże koszty procesowe odbiły się poważnie na finansach Irvinga. David Irving także został skazany na karę więzienia za swoje badania. Odsiedział ponad rok z trzyletniego wyroku.

9 komentarzy do “Australijski rewizjonista ogłasza bankructwo

 1. Polak

  Holokaust stał się czymś ponadreligijnym. Możesz śmiało opluwać chrześcijaństwo, islam itd ale jeśli odwarzysz się choćby zwątpić co do oficjalnej wersji historii grozi ci więzienie. Mogłoby się wydawać że powinno się skończyć z tym prawnym absurdem ale nic z tych rzeczy. To jest wyjątkowe zjawisko w historii, możesz śmiało podwarzać różne tezy oprócz tej jedynej. Podczas wojny zgineło 60 milionów ludzi ale tylko te „6 mln” jest otoczone szczególną ochroną prawną, czy te pozostałe 54 miliony ma mniejsze znaczenie?
  Żydzi dostali już swoje odszkodowania po stokroć a Polacy, Białorusini, Serbowie itd?

  Holokaust to poprostu świecka religia, Auschwitz jest Mekką, świątyniami są muzea holokaustu, papieżem jest Elie Wiesel, mamy tam dogmaty, wyznawanie religii jest obowiązkowe, „świętymi” są ocalali, ich dzieci a nawet wnuki, ateiści są niszczeni finansowo, moralnie, zawodowo a nawet trafiają do więzienia. Krzewicieli „wiary” nie brakuje, mamy setki grossów.

  Co do rzeczywistości to jest ona nie wesoła. Brakuje rzetelnych badań naukowych, w latach 50-tych twierdzono że w Auschwitz zgineło 4 mln ludzi, dziś już „tylko” 1,1 mln. Skąd ta rozbieżność w danych o prawie 3 mln? Bo nikt nie odwarzył się przeprowadzić rzetelnych badań naukowych. Literatura holokaustu ma żenująco niską jakość. Był sobie kiedyś Kosiński, rozpisujący się o antysemityźmie polskich chłopów którzy go rzekomo gwałcili. Potem okazało się że ów Kosiński wojnie spędził sobie spokojnie na polskiej wsi, jego rodzina była ukrywana przez Polaków. Potem był niejaki Wilkomirski. Napisał swoją autobiografię o tym jak przeżył okrucieństwa holokaustu. Potem okazało się że autor wojne spędził w Szwajcarii i nawet nie słyszał jednego wystrzału ale organizacje żydowskie w USA zaciekle broniły go do końca argumentem że „jego ból był autentyczny”. Teraz mamy niejakiego grossa, który spod z góry założoną tezę wybiórczo dobiera zdarzenia.

  Przyszłośc jednak będzie nie najlepsza. Ludzie zadający pytania to margines nie widoczny w tv ani innych mediach. Nikt nie chce zadawać pytań bo wie że jego kariera może zostać bardzo szybko zakończona, łatka „antysemity” robi swoje. Ś.P Dariusz Ratajczak przekonał się o tym najdobiniej, wyrzucony z pracy, zaszczuty w mediach, procesy sądowe a na końcu śmierć w samotności. Cena odwagi jest ogromna.

  Gdyby prawda była oczywista to nie potrzebna byłaby ta ochrona prawna, ani zakaz prowadzenia badań. Mało ludzi wie że komin w Auschwitz został „dobudowany” po wojnie i nie jest podłączony w żaden sposób do reszty kompleksu, ma jedynie robić wrażenie.

 2. Polak

  A swoją drogą to Polacy powinni powiedzieć Żydom krótko żeby nie podskakiwali do nas bo wpuścimy naukowców do tych „komór gazowych” w Auschwitz i Shoah-biznes szybko się skończy a może nawet trzeba będzie zwrócić $$ 🙂

 3. mLn

  no ustalili sobie 6 milionów, a dlaczego nie 5 999 999 albo 6 000 001 ??? jak oni obliczyli równe 6 milionów, co do jednego? po ilości ich przodków w atmosferze ???

 4. Polak

  Zasłyszana pogłoska: Podobno w Talmudzie jest jakiś wers o tym iż Izrael powstanie po śmierci 6 mln Żydów.
  To by tłumaczyło dlaczego prasa żydowska w USA krótko po I WŚ twierdziła/kłamała że w Europie podczas wojny zgineło 6 mln ich ziomków ale propaganda szybko upadła i ludzie zapomnieli o tej próbie sfałszowania historii. Po II WŚ udało się już 🙂

 5. mk

  Na tym filmie widać, ze są to czerwoni i anarchosyndykaliści z jakiegoś kolejnego ‚ruchu wolnościowego’ z rodzaju ‚Okupuj…’ coś tam. Te bandy są całkowicie kontrolowane przez System dzięki agentom (przywódcom).

 6. Jerzy Ulicki-Rek

  Ponad rok dr Toben zostal skazany na zwrocenie zydowi Jonesowi 56 tys.dolarow jakie ten rzekomo zaplacil prawnikom w sprawie przeciwko dr Tobenowi wlasnie.
  Nie mogac pomoc przesladowanemu „rewizjoniscie’ z wlasnej kieszeni zwrocilem sie z apelem o wspolna akcje(po polsku i po angielsku) do innych.
  Moj apel :
  „George Ulicki-Rek 3.6.2011: Moze raz chociaz zrobimy cos razem:) Szanowni Panowie, Jest wspaniala okazja aby zrobic cos o ogromnej wadze politycznej a jednoczesnie pokazac zydom ,ze nie sa bezkarni. Do rzeczy:jednym z nielicznych ludzi ,ktorzy walcza z holo-mitem w Australii jak rowniez na arenie miedzynarodowej jest dr F.Toben z Australii.

  Pomimo swojego wieku(wczoraj skonczyl 67 lat) nie dalej niz kilka miesiecy temu wyszedl z kryminalu po kolejnej (tym razem trzy miesiecznej odsiadce) .

  Nie bez znaczenia (biorac pod uwage polityczny aspekt sprawy- bedzie podkreslenie ,ze dr.Toben jest z pochodzenia Niemcem.

  Ostania sprawa przeciwko niemu byla wniesiona przez ogranizacje zydowskie ,ktore domagaly sie ukarania holo-heretyka za to ,ze pomimo sadowego zakazu ,ktory zabranial mu publikowania w internecie uparty kryminalista nie zastosowal sie do wyroku i wyplul knebel.

  Zostal wtedy (oprocz 3 misiecy w wiezieniu) skazany na pokrycie kosztow sadowych w wysokosci 56 tysiecy dolarow. Suma gigantyczna dla emeryta z czego zydowska mafia zdaje sobie sprawe. W zwiazku z tym ,ze dr.Toben zaplacic nie moze zydzi maja zamair oglosic jego “bankructwo” co znaczy ,ze zajma jego skromy domek na poczet dlugow a jego wykopia na ulice.

  Zadzwonilem do dr.Tobena natychmiast po tym gdy dostalem informacje o calej sytuacji. Nie jest zalamany ale jak powiedzial “zostala mu tylko modlitwa o cud”. Stad moj apel: ZROBMY CUD. 56 TYSIECY TO OGROMNA SUMA DLA EMERYTA ALE WSZYSCY RAZEM MOZEMY JA ZEBRAC.

  Echo takiej akcji ze wzgledu na to ,ze chodzi o “holo-heretyka” jak rowniez fakt ,ze POLACY przyszli z pomoca NIEMCOWI bedzie ogromne i dalekosiezne.

  Zyska nam rowniez uznanie w oczach Niemcow zniewolonych przeciez przez te sama zydowska lape. Zrobmy ten piekny gest i pomozmy. Pomagajac dr Tobenowi pomagamy rowniez sobie samym. Pokazmy ,ze HUMANIZM I POPARCIE DLA WOLNSOCI SLOWA jest ponad propagande i zaklamanie.”

  -spotkal sie ze wscieklym atakiem zydowskich psow takich jak niejaki „P.Bein” .
  Ponizej link do tego rynsztoka.Warto przeczytac aby jeszcze lepiej poznac ich metody:
  „I rozległ się Uliczny Ryk”
  http://piotrbein.wordpress.com/2012/05/03/i-rozlegl-sie-uliczny-ryk/

 7. Hobbysta Dobra

  Cieszy widok szmaciarza dostającego kory.Nawiasem,wyobrażacie sobie,gdyby tłum zdał sobie sprawę z własnej siły i ruszył odważnie do przodu? Przecież tak niewiele potrzeba.Ten obrazek bardzo dużo mówi.

Możliwość komentowania jest wyłączona.